Monitoring analogowy

Analogowe systemy monitoringu to nadal najpopularniejszy system zabezpieczeń obiektów . Kamery w systemie analogowym łączone są z rejestratorem za pomocą przewodu koncentrycznego 75 om lub skrętki komputerowej UTP. Jakość obrazu z kamer analogowych ograniczona jest ich rozdzielczością i możliwościami przesyłu sygnału analogowego, jednak przy mniej wymagających systemach ta jakość może być wystarczająca. Poniżej przykładowe zdjęcia z kamer analogowych :

Rynek Oleśnica

Rynek Oleśnica

 

3 Maja Oleśnica

3 Maja Oleśnica

Największą chyba zaletą monitoringu analogowego jest jego cena. Niezłą kamerę 960H z promiennikiem podczerwieni  Dzień/Noc, można kupić już za ok 200 zł, natomiast rejestrator czterokanałowy z dyskiem 1TB można mieć za ok 550 zł . Można oczywiście kupić jeszcze tańszy sprzęt, ale jakość i trwałość tych urządzeń jest delikatnie mówiąc wątpliwa.
Reasumując, dobry zestaw składający się z czterech kamer, rejestratora z dyskiem i zasilacza kamer można już kupić za ok 1400 zł do tego okablowanie , montaż urządzeń i programowanie pod kątem użytkownika to jakieś 700 – 1000 zł.
Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji lub są Państwo zainteresowani konfiguracją i szczegółową wyceną systemu monitoringu, zapraszam do kontaktu telefonicznego 601-314-041 lub do zostawienia wiadomości za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tu Kontakt

Komentarze są wyłączone.