Monitoring cyfrowy IP

Monitoring IP to najnowocześniejszy, umożliwiający najwyższą jakość rejestracji system telewizji obserwacyjnej. Najnowsze kamery megapikselowe i rejestratory sieciowe, pozwalają na zapis nagrań o bardzo wysokiej rozdzielczości . W związku z tym, że urządzenia IP do łączności wykorzystują struktury sieci komputerowych, pozwalają w łatwy sposób tworzyć systemy monitoringu, obejmujące kilka obiektów oddalonych od siebie, bez konieczności prowadzenia instalacji między nimi.monitoring IP schemat
Takie systemy do niedawna miały zastosowanie w monitorowaniu miast, obiektów sportowych, dużych parkingów czy rozległych obiektów magazynowych. Jednak szybki rozwój technologii IP, a co za tym idzie spadek cen sprzętu sprawił, że monitoring IP powszechnieje i znajduje zastosowanie w sklepach, szkołach a nawet na posesjach prywatnych.
W niektórych przypadkach taki system może okazać się porównywalny kosztowo z konwencjonalnym monitoringiem CCTV. Na przykład w firmie, w której została dobrze zorganizowana sieć komputerów, a potrzebna jest niewielka ilość kamer obserwacyjnych, rozproszonych po dużym terenie, zastosowanie kamer IP pozwala podłączyć je w najbliższym możliwym miejscu z dostępem do sieci LAN, bez konieczności tworzenia rozległych instalacji analogowych. Pozwala to na oszczędność czasu i materiałów instalacyjnych ( przewodów, korytek instalacyjnych itp.). Dodatkową korzyścią płynącą z zastosowania kamer IP jest jakość takiego monitoringu.analogowa kamera vs megapixelowa kamera Nieporównywalnie lepsza!
Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat sprzętu IP, lub interesuje Państwa konfiguracja wraz z wyceną systemu IP zapraszam do kontaktu pod numer 601-314-041 lub proszę o zostawienie wiadomości za pomocą formularza Kontakt.

Komentarze są wyłączone.