Alarmy bezprzewodowe

Bezprzewodowe systemy alarmowe są dobrym rozwiązaniem tam, gdzie nie ma możliwości rozprowadzenia instalacji pod system przewodowy (zabytki, kościoły), w obiektach ruchomych (łodzie, jachty), w miejscach bez stałego dostępu do sieci 230V (altany , domki letniskowe).
Częstym powodem dla którego decydujemy się system bezprzewodowy jest fakt, że mamy wykończony dom i prowadzenie kabli po ścianach wiąże się z rewolucją, której wolimy uniknąć.
Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze zestawu bezprzewodowego:
• Czy jest to zestaw, który można konfigurować (dobór ilości i rodzaju czujników)
• Czy w naszym kraju będziemy mieć dostęp do serwisu (uwaga na tanie, chińskie zestawy)
• Jak często trzeba wymieniać baterie i czy jest sygnalizacja zużycia tych baterii
• Czy jest możliwość obsługi centralki z klawiatury (kod dostępu), czy tylko pilot
Jeśli nie chcesz aby Twój system był źródłem fałszywych alarmów, denerwującym sąsiadów i wzbudzającym ogólną znieczulicę, chcesz spokojnie odpoczywać na urlopie a nie dostawać smsy pod tytułem „włączył się alarm” i zastanawiać się czy to włamanie czy przelatująca mucha wzbudziła czujnik, poszukaj sprzętu u dystrybutorów w Polsce pytając o serwis, obsługę i gwarancję.
Z czystym sumieniem możemy polecić urządzenia takich firm jak ELMES i DSC, poniżej zdjęcia.Elmes System bezprzewodowy
Alarm_AlexorJeśli potrzebujecie Państwo pomocy w doborze, konfiguracji lub montażu zestawu alarmowego proszę o kontakt pod numer 601-314-041 lub proszę zostawić wiadomość za pomocą formularza Kontakt

Komentarze są wyłączone.