Wideo-domofony

Od czasu kiedy ceny wideo domofonów radykalnie spadły, urządzenia te zyskały na popularności. Producenci wideo domofonów prześcigają się w coraz bardziej nowatorskich rozwiązaniach i wyposażają EURA Wideo domofonswoje wyroby w szereg funkcji ułatwiających użytkowanie .
Większość kamer i monitorów w jakie wyposażone są zestawy wideo domofonowe to urządzenia kolorowe z możliwością widzenia w nocy dzięki diodom doświetlającym.zestaw-wideo domofonowy Genway Duża część monitorów może obsłużyć więcej niż jeden panel z kamerą. Rejestracja odwiedzających (zapis na kartach pamięci) też staje się powoli standardem. Najnowsze wideo domofony umożliwiają łączność przez sieć internetową , dzięki czemu użytkownik ma możliwość z dowolnego miejsca z dostępem do internetu odebrać połączenie , zwolnić rygiel w furtce, włączyć sobie podgląd z kamery, nagrać film czy zrobić zdjęcie.
Pamiętać należy, że większość wideo domofonów wymaga połączeń przewodowych. Instalacje powinny być wykonane dobrej jakości przewodami FTP, a połączenie furtka – dom należy wykonać wielożyłowym kablem ziemnym żelowanym. Jeżeli odległość od kamery do monitora jest dłuższa niż 20 m, zaleca się obok kabla wielożyłowego położyć kabel koncentryczny przystosowany do układania w ziemi, którym prześlemy sygnał wideo.
Pamiętać też trzeba, że słupek na którym ma zostać zamontowany panel z kamerą powinien mieć minimalną wysokość 150cm. Jeśli jest niższy, będziemy oglądać torsy osób odwiedzających. W takim przypadku lepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie kamery niezintegrowanej z panelem rozmownym.
Jeśli potrzebują Państwo zamontować wideo domofon na terenie swojej posesji i szukacie kogoś, kto wie jak to zrobić, zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numer 601-314-041 lub proszę zostawić wiadomość za pomocą formularza Kontakt

Komentarze są wyłączone.