Nowe Wideo-Domofony Mobilne

Na naszym rynku pojawił  wideodomofon mobilny IP pozwalający na komunikację z panelem (kamerą) z dowolnego miejsca na świecie. Do smartfonkomunikacji wykorzystuje protokół internetowy, dzięki temu połączenie z kamerą czarny zestawmożemy odebrać za pomocą tabletu, smartfona lub monitora zainstalowanego lokalnie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że domofon można podłączyć do sieci na dwa sposoby :

jeden to podłączenie kablowe za pomocą tradycyjnej skrętki komputerowej,

drugi to połączenie WIFI, bardzo upraszczające montaż całego zestawu wideodomofonu.

Do połączenia internetowego nie trzeba posiadać stałego publicznego IP, oraz nie ma konieczności przekierowywania portów w routerze. Wystarczy podłączyć monitor do sieci (routera), zainstalować  bezpłatną aplikację“MobileEyeDoor+”  na telefon lub tablet, w aplikacji dodać nasz wideodomofon wyszukując go w sieci lub skanując kod QR  znajdujący się na obudowie monitora i już nasz smartfon albo tablet jest gotowy do odbioru połączeń z wideodomofonu.

Aplikacja zainstalowana w telefonie czy tablecie pozwala na otwarcie furtki w dowolnym momencie, zrobienie zdjęcia, nagranie krótkiego filmu, obsługę dodatkowych kamer (do czterech).

Teraz możesz siedzieć wygodnie na kanapie i odebrać połączenie z domofonu za pomocą leżącego obok telefonu lub tabletu, a jeżeli lubisz spędzać czas w ogrodzie to mając przy sobie telefon nie przegapisz wizyty listonosza lub kuriera.BIAŁY

Produkt jest w dwóch wersjach, jedna z monitorem w zestawie w dwóch kolorach do wyboru, druga wersja to panel z kamerą, gdzie monitorem staje się każdy telefon lub tablet .Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji zapraszam do kontaktu pod numerem 601-314-041 . Zapraszam również na Nasze Allegro gdzie istnieje możliwość zakupu obu wersji w bardzo korzystnych cenach .

Komentarze są wyłączone.